A saját hullámodon!

Abban az időben, amikor első alkalommal találkoztunk MAXIM SOKOLOVAL, A 2009. évi VERSENY (1. HELY), a PEPSI FLOW FELSZERELÉS ABSOLUTTES Nyertese és a 2009-es szünet felfüggesztésének egyeteme volt. A legutóbbi publikáció óta sokat történt Maxim sportéletrajzában.

PRORTRÉT PRESS

Max Sokolov, orosz, Moszkvában született 1997. augusztus 8-án.

1997 vége óta szüleivel él Dubaiban.
Tanul a Dubai English College-ban, 8. osztályban.

Hobbik: wakeboard, snowboard, gördeszka, tenisz, futball, úszás, trambulin.

Zenei függőségek: kemény rock.
Kedvenc film: The Simpsons.
Kedvenc játék: Guitar Hero a PS 3-on.

Miután megnyerte a 2009. évi Pepsi Flowboarding Versenyt, amelyen a 12 éves honfitársunk ezután megkapta a fődíjat - Dél-Afrikába tett utazást, hogy részt vegyen a Wave House Durban versenyén -, Max népszerű emberré vált a híres Emirate víziparkban, a Wild Wadi Dubaiban. Egy ilyen fényes győzelem után a fiatal sportoló megszerezte első szponzorait: O'Neill, sportruházatot és kiegészítőket gyártó cég, valamint a Wild Wadi Dubai vízipark.

A győzelem tudománya

Max 2010 áprilisában részt vett a nagyszabású versenyeken Durbanben, ahol díjat kapott a Red Bull társaság legnagyobb Big Air ugrásáért. A Durban hullámházának egyedisége abban rejlik, hogy két hullám van: jobb és bal. Ezért az ország sportolói valóban egyetemesek. Felbecsülhetetlen értékűnek bizonyult Max durbani síelési tapasztalata - ez a világ legjobb úszóival való új ismerkedés és sok új benyomás.

Idén nyáron Maxim Sokolov részt vett az USA Flow Tour 2010 versenyen, ahol a fiatalok között versenyezött. Az Egyesült Államok különböző városaiban megrendezett versenyek 4 szakaszában vett részt. Max nagyon sikeresen teljesítette az első két helyet, valamint a második és a harmadik helyet is. Ezen felül Maxim Sokolov felnőttversenyeken vett részt a Flowbarel-nél (bal hullám) a Wave House San Diego-ban. Ezt követően meghívták, hogy vegyen részt a Toronto Expocenter show-programjában. Itt Max bemutatta képességeit a legjobb amerikai atlétákkal együtt, és új trükköket is megtanult csinálni, amelyek közül az egyik legnehezebb a pirouette hátsó szélsebessége.

Haza Dubaiban!

Az USA-ban a legnagyobb versenyeken való részvétel során szerzett tapasztalat segített Maxnak elnyerni a 2010. október elején a Wild Wadi Dubaiban megrendezett Pepsi Flowboarding Versenyt. Ezek a versenyek nemcsak az Egyesült Arab Emírségek bajnokát fedték fel, hanem az Egyesült Arab Emírségek csapatának részvételére is képesek voltak az IFC-n - a szingapúri 2010. évi Nemzetközi Flow Bajnokságon való részvételre. Ezért az idei bajnokságot a Wild Wadi Dubai-ban egy összetettebb rendszer szerint tartották, és eredményei szerint egy 4 fős nemzeti csapatot állítottak össze, amelybe a Maxim is belekerült. Valójában ebben az évben Max Sokolov megnyerte a bajnokságot a Wild Wadi Dubaiban, sőt, feltétel nélkül, minden kategóriában: Stand Up és Bodyboard. De ha a „álló” táblán egyértelmű kedvenc volt, akkor a „fekvő” táblán nagy a verseny. Maxim azonban a nehézségek előtt nem ment, egyszerűen úgy döntött, hogy kipróbálja erejét is ebben a kategóriában, de kiderült, hogy nyert.

Jobbról balra

Az elmúlt év eredményeit több mint lenyűgözőnek lehet nevezni. Maxim részt vett a világkupán, amelyet 2010. október 28-tól október 31-ig tartottak a Wave House Singapore-nál, az Egyesült Arab Emírségek nemzeti csapata részeként, Dubaiban. A létrehozott csapat első ízben nem tévesztette le az általa képviselt országot, és a végleges jegyzőkönyvben megkerülte a chilei csapatot, aki ilyen tapasztalatokkal rendelkezik. Természetesen az újonnan érkezőknek alig sikerül majd a Világkupát megnyerni, ám az Egyesült Arab Emírségek csapatát az öt vezető közé tették. A szingapúri padló-világbajnokság végén az amerikaiak nyertek, a dél-afrikai a második lett, a három amerikai és a hollandból álló Wild Card csapat a harmadik helyet, a szingapúri csapat a negyedik, az Egyesült Arab Emírségek csapata pedig az ötödik, a hatodik sportolót hagyva Chiléből. a hely.

Tekintettel a verseny sajátosságaira és arra a tényre, hogy a világkupán részt vevő összes csapat a bal oldali hullámban edz, és az Egyesült Arab Emírségek csapata a jobb oldalon van, senki sem várt ilyen eredményekre. Bizonyára sokan úgy gondolták, hogy az Emírségek srácai kapják az utolsó helyet. Az Emirátusok nemzeti csapatának résztvevői hihetetlenül nehézek voltak - mindössze néhány edzésnap alatt meg kellett változtatni a síelés stílusát az ellenkezőjére. Mivel azonban a csapatba két Wild Wadi vízipark alkalmazott volt, Dél-Afrikából és Maxim Sokolovból, akik bal oldali hullámban képződtek az Egyesült Államokban, az Emírségek elő tudtak lépni egy erős chilei csapattól. Fenn kell hagynunk gratulálni Maxim Sokolovnak ezeknek a győzelmeknek, és kívánunk neki új hullámokat, új eredményeket és új országokat!

Maradjon velünk, Max! Figyelemmel kísérjük az Ön előrehaladását.