Felejthetetlen verseny Richard Millertől

2016. november 28-án, kevesebb mint egy nappal az Abu Dhabi Grand Prix szakasz után, a RICHARD MILLE versenyt szervezett a Yas Marina pályán egy szűk körű vendég és újságíró számára. Emlékezz rá RICHARD MILLE - A Yas Marina verseny hivatalos partnerei, az egyik legrangosabb Formula 1 pálya, amely 2009 óta rendezi a Grand Prix szakaszát. Az utolsó versenyt egy régi partnernek és barátnak szentelték RICHARD MILLEBrazil pilóta F1 FELIPE MASSE. Az Abu Dhabi Nagydíj volt karrierje 250. versenye, és többé nem tér vissza erre a pályára: Massa ebben az évben bejelentette karrierjét a Formula 1-ben. 15 év alatt 11 versenyt nyert.

Peter Harrison, a Richard Mille ügyvezetõ igazgatója Európában, Afrikában és a Közel-Keleten, a helyi partnercégek, az Ahmed Seddiqi & Sons és az Al Manara International Jewelry képviselõi, Richard Mill maga és más vendégek is részt vettek egyedülálló versenyen. Mint az igazi Abu Dhabi Grand Prix, nappal kezdődött és késő este végződött.

Körülbelül ötven vendég kapta meg a jogot, hogy üljön a Radical kétüléses sportkocsik ülésén, az F1 pilóták és Richard Mille, Felipe Massa és Romain Grosjean partnerei, valamint Charles Leclerc, egy másik márkabarát, a GP3 sorozat bajnoka mellett. A házigazda Martin Brandl volt, a 80-as évek Forma-1 pilóta, és most a híres verseny-televíziós kommentátor. Egyébként a vendégek között volt egy másik híres versenyző - kerékpáros, Mark Cavendish, aki szintén a márka barátja. Az együttműködés 10. évfordulója alkalmából Richard Mille szentelte Felipe Massa korlátozott kiadású óráját, az RM 011-et, valamint az új RM 056 modellt, melynek neve "10. évforduló".

Nézze meg a videót: 25 EMLÉKEZETES GÓL A LABDARÚGÁS TÖRTÉNELMÉBEN! (Lehet 2024).